На Закарпатті очікують перевірку: оштрафовано 2 обленерго ДТЕК
25 січня 2023 – 13:57
На Закарпатті очікують перевірку: оштрафовано 2 обленерго ДТЕК. 24 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), вирішила накласти штраф на ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Одеські електромережі" за порушення, пов'язані з відключеннями електроенергії.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.