На Закарпатті лікарня переплатила 4,8 млн грн за комп’ютерний томограф
сьогодні, 15:00
На Закарпатті двом службовим особам комунального медичного підприємства повідомили про підозру через закупівлю комп’ютерного томографа за завищеною вартістю. За даними слідства, через їхні дії місцевий бюджет втратив понад 4,8 млн грн. Про це повідомляє 49000 з посиланням на БЕБ. За версією слідства, під час проведення…