Про це йдеться у дописі групи Made in Uzhhorod у Facebook . Видання опублікувало фото достиглих черешень, яке зробила місцева журналістка Тетяна Когутич. Водночас у коментарях мешканці Ужгорода та Мукачева також похизувались стиглими ягодами у своїх садах.