На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії (ФОТО)
сьогодні, 17:28
На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії (ФОТО). Інцидент стався на подвір"ї приватного будинку в селі Лопушне. Постраждалого госпіталізували до Міжгірської районної лікарні.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.