Про це Суспільному розповів директор міського департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк. З його слів, оприскувачі вмикають під час особливо спекотних днів, якщо фіксуватимуть зниження температури чи дощ, то рамки не працюватимуть.
Цьогоріч…