На Волині у період з 6 по 12 лютого на 63% зросла захворюваність на коронавірусну інфекцію. Хворобу підтвердили у 207 волинян – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Серед нових недужих – 32 дитини та троє медичних працівників. Летальних випадків зареєстровано не було. Нові випадки інфікування…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.