На Волині заблокували 10 телеграм-каналів, які збували наркотики
29 липня 2024 – 16:23
“З початку 2024 року наш відділ спільно з підрозділами Національної поліції, СБУ заблокували 10 телеграм-каналів – осередків продажу наркотичних речовин.
З початку 2024 року на Волині заблокували 10 телеграм-каналів, які займалися збутом наркотиків. Про це стало відомо під час засідання координаційної ради з питань протидії поширення наркоманії серед дітей та молоді у Луцькій громаді, - пише ВолиньUA. Оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Юрій…