На Волині водій-механік заробляв на військових у СЗЧ
4 березня, 14:52
На Волині водій-механік військової частини незаконно заробляв гроші на військовослужбовцях, які перебували у статусі СЗЧ. За 2 тисячі доларів США він обіцяв допомогти їм перевестися до тилових військових частин на території Волинської області, запевняючи, що вплине на відповідальних осіб і «вирішить питання», – пише ВСН.…