На Волині вандали зруйнували паркан біля храму (ФОТО)
2 грудня 2024 – 16:09
В ніч з 30.11 на 01.12 було здійснено злочин, зруйновано частину паркану біля храму Святої Княгині Ольги у селі Хрипаличі Устилузької громади. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Мар’яна Дячук, - пише ВолиньUA. "Прошу усіх хто бачив чи чув щось підозріле цієї ночі дати свідчення, адже такий вандалізм повинен бути покараний…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.