У Воротнівському лісництві філії «Ківерцівське лісове господарство» розквітли любка дволиста (лісова орхідея) та латаття біле (водяна лілія). Про це інформує Поліський лісовий офіс. "Обидві квітки червонокнижні. Орхідея завжди прикрашала воротнівський ліс і є звичною для території ботанічного заказника. А от водяну лілію…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.