На Волині судитимуть двох чоловіків, які збували наркотики та заборонені ліки
28 жовтня 2025 – 10:18
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох жителів міста Володимир, яких підозрюють у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних і сильнодіючих лікарських засобів.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Волинській області.