На Волині судитимуть директора департаменту за підписання фальшивих угод
10 грудня 2025 – 14:10
Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що призвело до зайвих витрат з міського бюджету майже на 425 тисяч гривень.
На Волині перед судом постане директор одного з департаментів Луцької міської ради. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що призвело до зайвих витрат з міського бюджету майже на 425 тисяч гривень.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Прокурори Луцької окружної прокуратури направили до суду…