На Волині селянин незаконно вирощував рослину на державному полі
24 квітня, 14:23
Селянин із Волині мусить заплатити понад 300 тисяч гривень, адже вирощував сою на державній землі. Про це йдеться у вироку Іваничівського районного суду, - пише Волинські новини. У 2025 році Сергій Л. засіяв і обробляв землю, що належала Іваничівській селищній раді. Не маючи дозвільних документів, він зайняв кілька ділянок…