На Волині провели щотижневу велику нараду: про що говорили
2 грудня 2024 – 20:19
На Волині провели щотижневу велику нараду, де говорили про квартирнучергудля переселенців, забезпечення мобільного зв’язку на час відключень та допомогуз адмініструванням податків у громадах.
Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує голова ОВА Іван Рудницький.
«Оскільки в «оперативці» беруть участь всі керівники…