На Волині п'яного тракториста оштрафували на 17 тисяч гривень
сьогодні, 09:05
Маневицький районний суд визнав винним жителя Волині у керуванні трактором у стані алкогольного сп’яніння та призначив йому штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.
Про це йдеться у постанові суду від 19 червня 2026 року, пише «Нова доба».