На Волині начальниця відділення “Укрпошти” крала гроші й ковбасу
23 жовтня 2023 – 14:27
Перед судом на Волині постала колишня начальниця відділення «Укрпошти», яку звинувачували у привласненні грошей та товарів на загальну суму понад 190 тис. грн. Жінка частково визнала провину і пояснила свій вчинок «складними сімейними обставинами», оскільки в неї захворів син і померла мати. За привласнення майна їй…