На Волині майстер лісу організував масштабну незаконну рубку
5 березня, 12:35
На Волині перед судом постане колишній майстер лісу Цуманського лісництва. Його підозрюють у службовій недбалості, через яку на території лісництва незаконно вирубали дерева, а довкіллю завдали збитків більш як на 5 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.