На Волині лісівники рятують дуб від опеньків вирубкою
26 серпня 2024 – 09:09
Одні кажуть, дерева потріскали від морозу, інші – всохли через зараження….
Майже п’ять гектарів лісу потрапило під санітарну рубку в урочищі Ковбань Луцького району. У Горохівському лісництві переконують, що зрізають лише хворі дерева. Щоправда не можуть дійти згоди щодо патології. Одні кажуть, дерева потріскали від морозу, інші – всохли через зараження опеньками. Місцеві жителі переконують, що з…