Під час судового засідання він визнав свою вину частково, наголосивши, що потерпілі переходили дорогу поза пішохідним переходом та при цьому були п’яними.
На Волині судили водія, який збив трьох пішоходів. Під час судового засідання він визнав свою вину частково, наголосивши, що потерпілі переходили дорогу поза пішохідним переходом та при цьому були п’яними. Однак його все одно посадили на 3,5 року. Відповідний вирок виніс Луцький міськрайонний суд. ДТП трапилася 16 жовтня 2020…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.