На Волині екскерівницю Служби місцевих автодоріг підозрюють у розтраті понад 2 млн грн
сьогодні, 13:03
На Волині повідомили про підозру колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області». Її підозрюють у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.