На Волині ексдиректорці дорожнього підприємства оголосили підозру у розтраті понад ₴2 млн
сьогодні, 14:04
Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.