На Волині двоє людей захворіли на новий штам коронавірусу
23 січня 2024 – 13:35
У січні у Волинській області зареєстрували 2 випадки нового субваріанту штаму коронавірусу Омікрон – JN.1, який називають «Дженні». Читайте також: Парафіяни собору Берестечка витратили заколядовані гроші на медичне обладання для ЗСУ 3 випадки вірусу виявили на Сумщині, по 2 випадки у Волинській та Черкаській областях та по…