На Волині авто злетіло в кювет, постраждало двоє чоловіків
24 лютого 2025 – 20:52
Ввечері у неділю, 23 лютого, поблизу селища Шацьк на Волині сталася аварія. Читайте також: У Луцьку авто знесло електроопору: від удару вирвало двигун (Відео) Зі слів свідків, водій авто не впорався з керуванням та злетів у кювет, інформують Волинські новини. Травмувався водій та пасажир транспортного засобу. На місці аварії…