На водойму у центрі Рівного повернули лебедів (ФОТО)
27 квітня 2023 – 17:16
За словами директора, після зимівлі лебеді почуваються добре і звикають до свого улюбленого середовища - озера та його берега у парку “Лебединка”.
Птахи зимували у Рівненському зоопарку. За словами директора, після зимівлі лебеді почуваються добре і звикають до свого улюбленого середовища - озера та його берега у парку “Лебединка”. “Сьогодні традиційна щорічна подія повернення лебедів на озеро “Лебединка”. Зазвичай, саме від цього дня починається справжнє весняне…