На Вишгородщині спіймали браконьєра, який наловив карасиків на 90 тисяч гривень
4 травня, 16:33
Поліція Київщини задокументувала факт незаконного вилову риби поблизу річки Ірпінь, де 56-річний чоловік використовував сітки попри нерестову заборону. Внаслідок протиправних дій державі було завдано матеріальних збитків на суму понад 90 тисяч гривень.