На Вінниччині залишаються знеструмленими 60 населених пунктів
17 січня 2023 – 15:15
Станом на ранок 17 січня в області залишаються знеструмленими 60 населених пунктів на територіях Жмеринських та Могилів-Подільських електромереж. Як повідомляють у «Вінницяобленерго», аварійно-ремонтні бригади та спецтехніка минулої доби працювали до пізнього вечора. Зранку, 17 січня, роботи з усунення наслідків негоди…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.