На Вінниччині провели українсько-корейський бізнес-форум
29 серпня 2024 – 10:32
28 серпня у Вінниці відбувся українсько-корейський бізнес-форум, організований Агенцією регіонального розвитку Вінницької області. У заході взяли участь заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, південнокорейський дипломат, Надзвичайний і…