На Вінниччині одіозний член МСЕК відсудив у держави 100 тис. грн
25 грудня 2024 – 05:50
Феміда зобов’язала обласний центр медико-соціальної експертизи перерахувати та виплатити позивачу недоотриману зарплату з урахуванням фактично відпрацьованого часу (ідеться про 105 тис.
Наприкінці листопада 2024 року лікар-терапевт обласного МСЕК Вінниччини Віктор Власюк почав судитися з Вінницьким обласним центром медико-соціальної експертизи. Про це йдеться у розслідуванні «Главкома» « Королі та королеви МСЕК. Як працювала «Вінницька фабрика інвалідності ». Позивач доводив у суді, що недоотримав 105 тис.…