На Вінниччині іноземці за вказівкою російських кураторів нищили залізничну інфраструктуру
10 квітня 2025 – 10:28
На замовлення ворога знищували залізничну інфраструктуру України: на Вінниччині правоохоронці затримали групу іноземців. Про це 9 квітня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області. Встановлено, що двоє громадян Молдови, чоловіки віком 24 та 25 років, погодились працювати на спецслужби ворога. Виконуючи вказівки…