На війні загинули прикарпатці Михайло Кулик та Андрій Шеремета
2 серпня 2024 – 18:23
На війні загинули захисники Михайло Кулик із села Гончарів Обертинської громади та Андрій Шеремата із Снятина, пише КУРС.
Івано-Франківщина втратила на війні ще двох захисників. На війні загинули захисники Михайло Кулик із села Гончарів Обертинської громади та Андрій Шеремата із Снятина, пише КУРС. Солдат Михайло Кулик, 1975 р. н., служив стрільцем-помічником гранатометника мотопіхотного батальйону. Загинув 25 липня 2024 року поблизу населеного…