На Уманщині подружжя отруїлося в’яленою рибою з ікрою
3 травня 2024 – 14:46
Рибу подружжя придбало на стихійному ринку у місті Жашків. Вживали її 26 квітня.….
Чоловік та його дружина захворіли ботулізмом на початку травня у селі Острожани, що на Жашківщині. Про це повідомили у пресслужбі Черкаського обласного ЦКПХ. Рибу подружжя придбало на стихійному ринку у місті Жашків. Вживали її 26 квітня. Симптоми отруєння у жінки з’явилися вже наступного дня, швидкою допомогою її…