На трасі неподалік Рівного зупинили п`яного водія Mazda
16 березня, 14:25
Нещодавно опівночі на автодорозі "Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне" патрульні зупинили автомобіль Mazda, яким керував 35-річний громадянин.
На Рівненщині патрульні виявили водія у стані алкогольного сп?яніння. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області. Нещодавно опівночі на автодорозі "Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне" патрульні зупинили автомобіль Mazda, яким керував 35-річний громадянин. Під час спілкування патрульні помітили в керманича…