На Тернопільщині у Чортківському районі отруїлися грибами восьмеро дітей та один дорослий. Вони вживали дикорослі гриби. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я. До реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні 30 жовтня з діагнозом отруєння грибами госпіталізували сімох…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.