На Тернопільщині отруїлися грибами восьмеро дітей та один дорослий
30 жовтня 2024 – 20:58
На Тернопільщині у Чортківському районі отруїлися грибами восьмеро дітей та один дорослий. За кілька годин двох госпіталізованих транспортували до медзакладу Львова. Ще п’ятьох — до НДСЛ "Охматдит"
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.