На території ОРЛО окупанти відключили мобільний інтернет – Гайдай
14 вересня 2022 – 14:07
Черги на пунктах пропуску вже котрий день не меншають, рашисти втікають з області На території ОРЛО відключений мобільний інтернет за розпорядженням окупаційної адміністрації. Про це у Telegram повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай. "окупаційна влада Луганщини продовжує стверджувати, що нібито на території регіону,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.