На Сумщині вперше від початку епідсезону зафіксували випадки захворювання на грип. У 4- х хворих лабораторно підтверджено захворювання на грип А: в Миколаївській селищній, Ворожбянській, ... Читати новину на сайті "The Sumy Post"