З 10.00, тимчасово, вводиться режим ГПВ +4/-2. З 10.00 до 12.00 будуть відключені споживачі першої черги за ГПВ. Далі за графіком. Енергетики докладають усіх зусиль для того, щоб споживачі залишалися зі світлом. Тому просимо вас дбайливо ставитись до споживання електроенергії. Про будь-які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.