На Сумщині через російські обстріли знеструмлені Конотоп, Шостка та частина районів
30 вересня 2025 – 16:59
У Сумській області внаслідок російських ударів сталося часткове знеструмлення декількох населених пунктів. Про це у Фейсбуці повідомило АТ "Сумиобленерго", пише Рубрика. "Через удари армією РФ по критичній інфраструктурі та необхідність проведення ремонтних робіт, будуть тимчасово знеструмлені споживачі м. Конотопа,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.