У столиці на Оболоні спалахнула пожежа у багатоповерхівці. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали. Очевидні повідомляють, що було чутно вибух. За попередньою інформацією вибухнув побутовий газ. Нагадаємо, у Шевченківському районі Києва, поблизу метро «Лук'янівська» у ніч на п'ятницю, 20 січня, сталася пожежа . У дописі…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.