У День святого Миколая, 19 грудня, у Києві на Софійській площі традиційно засвітили вогні на головній ялинці країни. Як зауважив київський мер Віталій Кличко, цього року було багато дискусій – чи варто ставити ялинку. Зважаючи на те, що українці живуть в умовах воєнного стану, обстрілів та відключень електроенергії.