"На щиті" повертається боєць з Рівненщини, який понад півтора року вважався зниклим безвісти
10 жовтня 2025 – 18:22
Під час виконання бойового завдання на Донеччині 22 квітня 2024 року загинув військовослужбовець із Здолбунова Олег Андрощук. Про це повідомляють у Здолбунівській міській раді.