На щиті повернулось пʼятеро воїнів з Хмельниччини: Дмитро Бондарчук, Олексій Вавричин, Ігор Пусєв, Ярослав Стефанюк та Юрій…
23 травня, 16:17
Олексій Вавричин Олексій Вавричин У Деражнянській громаді попрощалися із солдатом Національної гвардії України Олексієм Вавричиним.
Хмельниччина знову у скорботі. У громадах області цими днями попрощалися із захисниками України, які загинули на фронті, боронячи державу від російських окупантів. Люди ставали на коліна, створювали живі коридори шани та проводжали Героїв в останню дорогу під звуки Державного Гімну і військових салютів.