Можливо, люди погасили авто самотужки і не викликали на місце події рятувальників, – каже речник пожежно-рятувальної служби Тернопільщини Сергій Данілін.
На вулиці Руській білий «Жигуль» загорівся просто посеред дороги. Читачі, які випадково стали очевидцями пожежі, надіслали у нашу редакцію коротке відео. На ньому видно двоє чоловіків, які зупинили машину і вочевидь намагаються її погасити.
Ми звернулись за коментарем у Головне управління ДСНС в Тернопільській області.