На Рівненщині в останню земну дорогу провели чотирьох воїнів
16 травня 2025 – 12:40
На Рівненщині попрощалися з чотирма полеглими військовослужбовцями: Олександром Бандурою, Володимиром Гаврилюком, Віталієм Корицьким і Павлом Семенівим. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОДА. Олександр Бандура народився 1988 року. Проживав у селі Селець Дубровицької ТГ. Навчався в місцевій загальноосвітній школі…