На Рівненщині судитимуть медсестру через смерть двомісячної дитини
11 березня, 16:37
Прокурори Рівненської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо медичної сестри, службова недбалість якої призвела до смерті двомісячної дитини.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.