На Рівненщині різко зросла кількість жінок, яким подарували авто
15 березня 2024 – 18:00
Про це "Рівне Медіа" повідомила речниця регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Ярослава Княжинська.
На Рівненщині суттєво зросла кількість жінок, яким подарували авто. Про це "Рівне Медіа" повідомила речниця регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Ярослава Княжинська. Так, у жовтні минулого рокуза договором дарування переєрестрували 5 авто, у листопаді - 6, у грудні - 14, а у січні 2024 - вже 27 автівок ( 25-ти -…