На Рівненщині після бійки сталася стрілянина, двоє чоловіків у лікарні
11 травня, 17:33
На Рівненщині, у селі Вітковичі Рівненського району, правоохоронці затримали 32-річного місцевого жителя, який після конфлікту відкрив вогонь біля кафе. Внаслідок стрілянини двоє чоловіків отримали вогнепальні поранення та були госпіталізовані. Поліцейські оперативно затримали підозрюваного.