На Рівненщині патрульні виявили двох нетверезих водіїв електротранспорту
сьогодні, 11:30
Під час спілкування з 22-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного….
Сьогодні, близько 2-ї години ночі, на автодорозі Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне, поблизу населеного пункту Клевань, інспектори зупинили електросамокат Kaabo Wolf, який рухався у дію комендантської години. Під час спілкування з 22-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Поліцейські запропонували пройти огляд на…