На Рівненщині громади отримали нові шкільні автобуси
28 жовтня 2025 – 11:30
Чергові транспортні засоби поїхали у громади області. Вони возитимуть учнів Шубківського та Великомежиріцького ліцеїв. Придбали автобуси на умовах співфінансування за кошти з державного та місцевих бюджетів. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. Завершили процедуру закупівлі ще 26 шкільних…