На Рівненщині ексдиректор комунального підприємства завдав державі збитків на півтора мільйони гривень
3 вересня 2024 – 14:47
Поліцейські встановили, що в 2008 році на сесії Дубровицької міської ради було….
Тепер йому може загрожувати до трьох років позбавлення волі. Поліцейські встановили, що в 2008 році на сесії Дубровицької міської ради було зареєстроване комунальне підприємство, яке здійснювало видобування питних підземних вод із місцевого водозабору із свердловин та забезпечувало місто господарсько-питним…